ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

15 кръг – Изток

29.04 /петък/- 18ч.„Ч-ц“Н-р – Тънково

А. АРГИРОВ Д. СТОЯНОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ Д. КОСТОВ

 

15 кръг – Изток

30.04 /съб/- 18ч.Св.Влас – Кошарица ст.Равда/

Т. ТОДОРОВ А. ИЛИЕВ ЗЛ. ДИМОВ СТ. ВЪТЕВ

 

12 кръг – Център

30.04 /съб/- 15ч.„Св.Ник.“ гр.Ч-ц – Карагеоргиево /ст.Изгрев/

А. БЕЛБЕР Т. СТАМАТОВ СТ. МИЛАНОВ КАЦАРОВ

 

15 кръг – ЮМВ и деца „А“

30.04 /съб/- 14ч.„Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“ – деца СТ. ЧЕРНОМОРЕЦ

Т. ТОДОРОВ Г. НИКОЛАЕВ СЕЧКИН Д. КОСТОВ

30.04 /съб/- 10ч.Поморие – Созопол – мл.

П. ТЮТЮНДЖИАН Д. КУЦАРОВ С. БОГДАНОВ ПАНАЙОТОВ

30.04 /съб/- 11.30ч.Поморие – „Звезденбург“– деца

СТ. ВАРДАЛИЕВ СТ. МИЛАНОВ И. КАРАБОРУНСКИ ПАНАЙОТОВ

30.04 /съб/- 10ч.„Нефтохимик“ – Средец – мл.

ВЛ. МИНЧЕВ Н. СТОЯНОВ АТ. ТОДОРОВ Д. ПЕТКОВ

30.04 /съб/- 11.30ч. „Нефтохимик“ – „Звездичка“ – деца

Н. СТОЯНОВ Я. ЧАНЕВ Ж. НЕНЧЕВ Д. ПЕТКОВ

 

15 кръг – деца „Б“

30.04 /СЪБ/- 14.30ч.Руен – Айтос

СТ. ДИМИТРОВ Г. НЕНЧЕВ Р. ГЕОРГИЕВ КАРАКАШЕВ

 

15 кръг – 30.04 /съб/ Ф-9 втора гр. с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“ – „Св.Н“Ч-ц – 10,10ч. ЗЛ. ДИМОВ ХР. ПОПОВ

Айтос – Средец – 11.20ч. Н. ХРИСТОВ

Царево – Поморие – 12,30ч.

 

 

18 кръг – 30.04 /съб/ Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Звездичка“ – „Черноморец 1919“ – 9ч. Г. СЛАВЧЕВ

Несебър – „Б.спорт 2“ – 10ч.

Поморие – Руен – 11ч. Е. ТАБАКОВ

„Нефтохимик“ – Созопол – 12ч.Г. КОЛЕВ

„Б.спорт 1“ – Карнобат  /Св.Никола/ ?– 13ч.

 

18 кръг – 30.04 /съб/ подг.гр.Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звездичка 1“ – Д.Езерово – 9ч. АРАБАДЖИЕВ ВЪТЕВ

„Чайка“ – „Звезденбург 2“ – 10ч.

„Черноморец 1919“ – „Звездичка 2“ – 11ч.

„Звезденбург 1“ – „СвН“Ч-ц – 12ч. М. НИКОЛОВ КАЛЧО

„Б.спорт 1“ – Айтос – 13ч.

„Б.спорт 2“ – Несебър – 14ч.

 

22 кръг – „А“ обл.гр.

01.05 /нед/-18ч.Д.Езерово – Айтос

В. ЖЕЛЕЗОВ ВЛ. МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ

01.05 /нед/-18ч.Приморско – „Св.Никола“

СТ. ИЛКОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Д.ГЮРОВ Ж. НЕДЯЛКОВ

01.05 /нед/-18ч.„Бургас спорт“- Царево

Н. СТОЯНОВ Г. НИКОЛАЕВ М. ЖИВКОВ Н. ХРИСТОВ

 

15 кръг – Изток

01.05 /нед/- 15.30ч.„Черноморец 1919“- Ветрен

Д. ЕВТИМОВ А. ИЛИЕВ И. ЗЛАТЕВ А. АХМЕД

01.05 /нед/- 18ч.Равда – Равнец

А. АРГИРОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ Д. КУЦАРОВ Р. ВЕЛИЧКОВ

01.05 /нед/- 18ч.Банево – Ахелой ОТПАДА

 

12 кръг – Център

01.05 /нед/- 18ч.„Аполония“ – Просеник

П. АСПАРУХОВ ХР. ГЕОРГИЕВ Г. КОЛЕВ Г. ВИДЕЛОВ

01.05 /нед/- 18ч.Тополица – Рудник

М. НИКОЛОВ Г. НИКОЛАЕВ КР. НИКОЛОВГ. ДАМЯНОВ

 

 

15 кръг – деца „Б“

01.05 /нед/- 10ч.Обзор – „Звездичка“

Г. ВИДОВА Н. АРАБАДЖИЕВ Н. БАХОВ КАЦАРОВ

01.05 /нед/- 10ч.Камено – Несебър /ст.Несебър/

Т. ТОДОРОВ Т. СТАМАТОВ М. ЖИВКОВ Г. ДАМЯНОВ

01.05 /нед/- 10.30ч.Приморско – „Черноморец 1919“

М. НИКОЛОВ П. ПУЛЕВ КАРАБОРУНСКИ М. ГЮРОВ

01.05 /НЕД/- 10ч.Созопол – „Нефтохимик“

ХР. ГЕОРГИЕВ П. АСПАРУХОВ Г. КОЛЕВ Г. ВИДЕЛОВ

 

15 кръг – 01.05 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена“

„Звезденбург“ – „Нефтохимик“ – 9ч. Г. СЛАВЧЕВ КР. НИКОЛОВ

„Звездичка“ – Созопол – 10,10ч.

Несебър – „Чайка“ – 11,20ч. ?/вероятно последния мач ще преместим тук/

Карнобат – „Бургас спорт 2“ – 12,30ч. А. ИЛИЕВ Д. ГЮРОВ

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 13,40ч. ВЕЛИЧКОВ

 

12 кръг – 01.05 /нед/ Ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен 

„Лейдис Звездичка“ –  „Черноморец 1919“ – 10ч.         Р. ГЕОРГИЕВ

 „Бургас спорт“ – „Звезденбург“ – 11ч.

„Атлетик“ – Средец –          12ч. Я. ЧАНЕВ

„Нефтохимик“ – Поморие – 13ч.  Е. ТАБАКОВ

 

15 кръг – 01.05 /нед/ подг.гр.Ф-5 с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Нефтохимик“ 1 – „Айтос 2“ – 9ч.М. САР

„Нефтохимик 2“ – Айтос – 10ч.

„Звездичка 1“ – „Атлетик“ – 11ч.

„Звезденбург“ – Поморие – 12ч. Г. НЕНЧЕВ

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 13ч. АХМЕД

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.